Bluzki na randkę – jakie?

Bluzki na randkę – jakie?

Wiele z Was pomyśli: ale jak to bluzki na randkę? Przecież na randkę nosi się sukienki! Otóż chcemy obalić ten mit i pokazać Wam, że nie samymi kieckami kobieta żyje. W końcu, jeśli chodzimy często na randki, mogą się nam skończyć sukienki. Wtedy pora na zamianę. A tak zupełnie poważnie. Pokażemy Wam dziś zestawienia, które warto zakładać na różnego rodzaju spotkania.

Bluzka na randkę – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Każda bluzka na randkę, tak samo zresztą jak sukienka, powinna być dobrze wyważona. Mówiąc to mam na myśli, że z jednej strony musi ona przyciągać męską uwagę, a z drugiej strony odsłaniać tylko tyle, ile jest niezbędne. Panuje taka zasada: im mniej, tym lepiej. To tylko w głowach kobiet istnieje przeświadczenie, że mężczyźni lubią panie, które pokazują połowę biustu i noszą kuse spódniczki. Nic bardziej mylnego. Drogie panie, jeśli duży dekolt, do spodnie do tego. A jeśli krótka spódnica, to najlepiej do tego półgolf. W przeciwnym wypadku znajdziecie tylko partnera do łóżka, a nie księcia z bajki, który w przyszłości da Wam rodzinę i dom. Bluzka na randkę jest bardzo ważnym elementem, ponieważ jest ona najbardziej widoczna. Widać ją kiedy spacerujecie, siedzicie przy stoliku w restauracji. Zwróćcie więc uwagę, aby była w dobrze dopasowanym do Waszej cery kolorze. W przeciwnym wypadku, odbierzecie sobie energię, która na pewno przyda się podczas tego właśnie wieczoru.

Bluzki na randkę w kinie

W kinie jest ciemno – powiecie, nic nie widać. Niby racja, ale jakoś do tego kina trzeba dojść, a wtedy widać dużo. Poza tym ważne jest położenie partnera względem Was. W kinie nie będziecie siedzieć naprzeciwko siebie, a raczej obok. Będzie on więc widział proporcjonalnie tyle samo co Wy, a w niektórych wypadkach nawet więcej. Zadbajcie więc o to, aby bluzki na randkę w kinie nie miały zbyt głębokiego dekoltu. W przeciwnym wypadku wyłożycie kawę na ławę i nie zostawicie rąbka tajemnicy do odkrycia, który w takiej sytuacji jest niesamowicie ważny. Bluzki na randkę w kinie, które mogę polecić z czystą przyjemnością to modne ostatnio półgolfy, które mają wycięcie w serek zabudowane koronką. Takie same aplikacje występują na dole dopasowanych rękawów. Mam taką bluzkę w wersji body i jestem zachwycona. Możecie ją założyć do krótkiej spódniczki z plecionego materiału. Na pewno zwrócicie na siebie uwagę tym strojem. Do tego świetnie będą pasowały muszkieterki albo rajstopy imitujące zakolanówki.

Bluzki na randkę w restauracji

Randka w restauracji zobowiązuje. Wymagany będzie nieco bardziej elegancki strój niż do kina czy na spacer. Dużo jeszcze zależy od tego, jaką restauracje wybierze Wasz partner. W związku z tym, że ostatnio szalenie modne były spódnice plisowane o długości 3/4, postanowiłyśmy je wykorzystać w tym zestawieniu. Na pewno będzie pasował do nich również krótki sweterek z miękkiego materiału, który ma wycięcie w łódeczkę. Na nogi obowiązkowo musicie założyć szpilki, które będą miały spiczasty nosek. W przeciwnym wypadku cała stylizacja i nasze starania legną w gruzach. Jeśli chodzi o kolorystykę, postawiłabym na pomieszanie czerni z kolorem bordowym. Świetnie sprawdzi się w przyciemnionym świetle restauracji. Do sweterka nie możecie zapomnieć o delikatnej, ale przyciągającej wzrok biżuterii. Może złota celebrytka nada się w tym celu najlepiej? Bluzki na randkę, a także dodatki do nich znajdziecie w sklepach internetowych ebutik.pl oraz factoryprice.pl

Bluzki na randkę na spacerze wzdłuż plaży

Takiej ranki zimą raczej sobie nie wyobrażam. Zimno i wieje, ale może komuś się spodoba. Wtedy przydadzą się raczej kurtki na randkę, a nie jakiekolwiek bluzki. Jeśli jednak randka przypadnie na lato albo wiosnę, z czystym sumieniem będziemy mogły polecić Wam zwiewne bluzki z transparentnych materiałów. Doskonale sprawdzają się bluzki na randkę z żabotem i długimi rękawami. Są one bardzo zabudowane, ale materiał pozwana na uchylenie tajemnicy. Dzięki temu, bluzki są wyważone – a tak założyłyśmy na samym początku. Bluzka na randkę w takiej wersji znakomicie sprawdzi się w połączeniu z długą spódnicą. Ona również może być wykonana ze zwiewnego materiału. Na nogi obowiązkowo włóżcie wygodne buty, które pozwolą Wam biegać po piasku. Unikniecie tym sposobem finału na ostrym dyżurze w szpitalu.

Bluzki na randkę w sklepie ebutik.pl i factoryprice.pl

Warto kupować modne bluzki w tych sklepach, ponieważ wybór jest bardzo duży. A do tego wszystkiego bluzki, które są tam dostępne pasują do naprawdę wielu stylizacji. Każda kobieta powinna znaleźć tam coś odpowiedniego dla siebie. Dostępne są różne wzory i rozmiary. Bluzka na randkę to duża odpowiedzialność, dlatego powinnyście dokładnie przejrzeć ofertę. Na pewno znajdzie się tam coś, co przykuje Waszą uwagę i będzie pasowało do spódnicy albo spodni, które już macie w szafie.

 

Tagged , , , ,

Comments are closed.